Цифрова грамотність — це ключ до самостійності та комфортного життя в сучасному світі
На заняттях з медійної грамотності, що проводилися ГО «Спілка захисту громадянських свобод» розглядалися теми, як знаходити потрібну інформацію, чим відрізняється браузер від пошукової системи, чому ми кажемо «гуглити», що таке вкладки й закладки та навіщо очищувати історію пошуку.
«Під час інформаційних зустрічей проєкту «Освіта протягом всього життя: медійна грамотність для людей похилого віку» наша фахівчиня допомогла мені розібратися з актуальними цифровими інструментами: як записатися на прийом в онлайн режимі, подати електронне звернення, а також дізнатися про можливості додатків «Дія» та «Helsi»,- ділиться враженнями пані Світлана.
«Ми раді бачити такий активний інтерес до наших заходів серед людей поважного віку», — зазначає керівниця проєкту. «Цифрова грамотність — це ключ до самостійності та комфортного життя в сучасному світі, і ми прагнемо зробити її доступною для всіх. Ми хочемо, аби більше людей літнього віку були на «ти» із гаджетами. Не потрапляли на шахрайські схеми в Інтернеті та ішли в ногу з часом. Ми раді збирати на курсі однодумців та активних калушан».
Публікація підготовлена за фінансової підтримки Helpage International Ukraine.
Однак ії зміст є виключною відповідальністю громадської організації “Спілка захисту громадянських свобод" і не обов’язково відображає позицію Helpage International Ukraine.
#HelpAge HelpAge International
#допомогаВПО #HelpAge